ıllılı.ıl.lı...TSCTR.FORUM.ST ..ıl.lı.ıllılı

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ıllılı.ıl.lı...TSCTR.FORUM.ST ..ıl.lı.ıllılı

TURKISH SHARE CENTER 2009

KALBİM KIRIK, GİDİYORUM

cumhur
    cumhur
    ADMİNİSTRATORADMİNİSTRATOR

Erkek
    Hangi şehirden : elbistan
    <hr>Rep Puanı : 10000
    <hr>Rep Seviyesi : KALBİM KIRIK, GİDİYORUM Wn2e6fzo0U
    <hr>Ruh Halim : KALBİM KIRIK, GİDİYORUM Doferi10
    <hr>Takımı : KALBİM KIRIK, GİDİYORUM Galatasaray
    <hr>uyarı seviyesi :
    KALBİM KIRIK, GİDİYORUM Left_bar_bleue0 / 1000 / 100KALBİM KIRIK, GİDİYORUM Right_bar_bleue

Kişi sayfası
    Başarı Puanı:
    KALBİM KIRIK, GİDİYORUM Img_left900/1000KALBİM KIRIK, GİDİYORUM Empty_bar_bleue  (900/1000)
    Seviye:
    KALBİM KIRIK, GİDİYORUM Img_left900/1000KALBİM KIRIK, GİDİYORUM Empty_bar_bleue  (900/1000)
    Güçlülük:
    KALBİM KIRIK, GİDİYORUM Img_left950/1000KALBİM KIRIK, GİDİYORUM Empty_bar_bleue  (950/1000)

KALBİM KIRIK, GİDİYORUM Empty KALBİM KIRIK, GİDİYORUM

Mesaj tarafından cumhur Paz Ağus. 03, 2008 5:52 pm

Fenerbahçe ile yolları ayrılan Stephen Appiah, kendisini kalbi kırık bir sevgiliye benzetti. Futbol hayatına İtalya'da devam edeceğini söyleyen Ganalı oyuncu, ölümden dönmesine karşın kendisiyle ilgilenmediğini öne sürdüğü Fenerbahçe yönetimini eleştridi.

Fenerbahçe'ye 2005-2006 sezonunda Juventus'tan büyük umutlarla transfer edilen ve gösterdiği performansla taraftarın gönlünde taht kuran Stephen Appiah, artık sarı-lacivertli formadan uzak...

Geçen sezon yaşadığı damar tıkanıklığı nedeniyle 7 ay sahalardan uzak kalan Ganalı futbolcu, bu süreç içinde yaşanan olayların ardından takımdan kopmuştu. Şu anda serbest oyuncu statüsünde bulunan Appiah, kendisini kalbi kırık bir sevgiliye benzetti ve yönetime sitem etti.

Tüm sağlık sorunlarını geride bırakarak çalışmalarını İtalya'da sürdürdüğünü söyleyen Appiah, Fenerbahçe için yaptığı fedakârlıkların karşılığını alamadığını iddia etti.

Yöneticilerin kendisini sakat sakat oynamak zorunda bıraktığını söyleyen Appiah, "Bana oynamam için birçok kez yalvardılar. 'Sana şampiyonluk yolunda ihtiyacımız var' dediler ve iğneler ile oynadım. Daha sonra ağrılarım gittikçe arttı. Yürüyemiyor, uyuyamıyordum. Çünkü acı çekiyordum. Sonra haberim olmadan kontratımı dondurdular. Kontratımın dondurulduğunu internet siteleri ve haber kanallarından öğrendim. Bana önce Afrika Kupası'na, daha sonra da İtalya'ya gidip tedavi olmam için izin verdiler. Ama daha sonra FIFA'ya gidip, 'Şu an Türkiye'de değil, kendisinden haber alamıyoruz, telefonları kapalı ulaşamıyoruz' dediler" şeklinde konuştu.

İlk olarak Galatasaray maçı öncesi rahatsızlandığını ifade eden 28 yaşındaki futbolcu, ölümden döndüğünü belirterek, "Benim yerimde başka bir futbolcu olsaydı, belki de futbol hayatı bitmişti. Hatta ölmüştü. Benim başıma gelen hastalık, 50 kişinin başına gelse sadece 2 ya da 3 kişi kurtulabilir. Halen yaşıyorum, önemli olan da bu. Yönetim şubat ayından bu yana beni aramadı. Ölüp ölmediğimi bile bilmiyorlardır" dedi.

Fenerbahçe taraftarının desteğiyle hayatta olduğunu belirten Ganalı yıldız, futbol hayatına büyük olasılıkla İtalya'nın Brescia takımında devam edeceğini sözlerine ekledi.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 5:26 pm