ıllılı.ıl.lı...TSCTR.FORUM.ST ..ıl.lı.ıllılı

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ıllılı.ıl.lı...TSCTR.FORUM.ST ..ıl.lı.ıllılı

TURKISH SHARE CENTER 2009

Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım]

cumhur
    cumhur
    ADMİNİSTRATORADMİNİSTRATOR

Erkek
    Hangi şehirden : elbistan
    <hr>Rep Puanı : 10000
    <hr>Rep Seviyesi : Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Wn2e6fzo0U
    <hr>Ruh Halim : Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Doferi10
    <hr>Takımı : Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Galatasaray
    <hr>uyarı seviyesi :
    Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Right_bar_bleue

Kişi sayfası
    Başarı Puanı:
    Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Img_left900/1000Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Empty_bar_bleue  (900/1000)
    Seviye:
    Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Img_left900/1000Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Empty_bar_bleue  (900/1000)
    Güçlülük:
    Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Img_left950/1000Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Empty_bar_bleue  (950/1000)

Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Empty Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım]

Mesaj tarafından cumhur Perş. Ocak 15, 2009 9:55 am

RESİMLERİ BÜYÜLTMEK İÇİN ÜZERLERİNE TIKLAMANIZ YETERLİDİR !

SOPCAST PROGRAMINI YÜKLEMEDEN ÖNCE BİLGİSAYARIMIZIN DNS AYARLARINI DEĞİŞTİRMEMİZ GEREKİYOR

Denetim Masasından " Ağ ve İnternet Bağlantıları " ' na gireriz .

Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Mm5x8h

" Ağ Bağlantıları " ' na tıklarız .

Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] 2qcmhow

" Yerel Ağ Bağlantısı " ' na Sağ Tıklayıp özelliklere gireriz .

Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Thumb_799270096

" Karşımıza bu sayfa gelir resimdeki gibi yaparız "".

Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Thumb_242531955

" DNS Ayarlarını bu şekilde ayarlarız .

Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Thumb_353438327

" Kapat butonunda çıkarız .

Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Thumb_367322488

" DNS Ayarlarının aktif olması için interneti devre dışı bırakırız

Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Thumb_924586496

" Sonra tekrar interneti etkinleştiririz

Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Thumb_296372726

EVET BİLGİSAYARIN DNS AYARLARINI YAPTIK ŞİMDİ İSE SOPCAST PROGRAMINI İNDİRİP KURALIM

" Sopcast programını sopcastın ana sitesi olan www.sopcast.org sitesinin ana sayfasındaki son sürümünü indiririz

www.sopcast.org

" İndirdikten sonra programa tıklayıp kuruluma geçeriz

Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Thumb_264514331

" Kurulum işlemine devam ederiz

Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Thumb_722845021

Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Thumb_757952157

" Eğer Next butonuna tıklayıp hata alıyorsak aşağıdaki resme bakınız

Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Thumb_162240757

Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Thumb_194159450

Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Thumb_158065686

Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Thumb_835711695

" Kurulumu tamamlarız

Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Thumb_680604409

" Kurulumu tamamladıktan sonra sopcast programı karşımıza gelir " Login " ' e tıklarız.

Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Thumb_928320830

" Resimdeki gibi maç linkini bölüme yapıştırıp yandaki pencereden maçı izleyebiliriz

Sopcast ile Maç İzleme A ' dan Z ' ye Anlatım [Resimli Anlatım] Thumb_407352193

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 9:19 pm