ıllılı.ıl.lı...TSCTR.FORUM.ST ..ıl.lı.ıllılı

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ıllılı.ıl.lı...TSCTR.FORUM.ST ..ıl.lı.ıllılı

TURKISH SHARE CENTER 2009

GÜİZA FENERBAHÇE'DE

ahmet
    ahmet
    KIDEMLİKIDEMLİ

<hr>uyarı seviyesi :
    GÜİZA FENERBAHÇE'DE Left_bar_bleue0 / 1000 / 100GÜİZA FENERBAHÇE'DE Right_bar_bleue

Kişi sayfası
    Başarı Puanı:
    GÜİZA FENERBAHÇE'DE Img_left0/0GÜİZA FENERBAHÇE'DE Empty_bar_bleue  (0/0)
    Seviye:
    Güçlülük:

GÜİZA FENERBAHÇE'DE Empty GÜİZA FENERBAHÇE'DE

Mesaj tarafından ahmet Ptsi Ağus. 04, 2008 8:47 am

Fenerbahçe'de uzun süredir gündemde olan Güiza transferi resmileşti. Sarı-lacivertliler golcü futbolcuyla 4 yıllık sözleşme imzaladı.

Sarı-lacivertliler geçen sezon İspanya La Liga'da 27 golle krallığa ulaşan Güiza ile 4 yıllık sözleşme imzaladı. Güiza 14 Temmuz Pazartesi günü İstanbul'a gelerek, 15 Temmuz'da Fenerbahçe ile resmi sözleşme imzalayacak.

28 yaşındaki Güiza, EURO 2008'de İspanya Milli Takımı formasını da giymişti.

Kanarya'nın yeni transferi Daniel Güiza, transferi sonrası İspanya’nın Cadenaser Radyosu’na yaptığı açıklamada çarpıcı sözler sarfetti. Transferiyle ilgili olarak, "İspanyol takımlarından gelmeyen teklif, Fenerbahçe’den geldi. Fırsatları değerlendirmek gerek. Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağım için çok mutluyum. Ayrıca beni memnun edecek bir para kazanacağım" diyen golcü oyuncu, "Transferim nedeniyle hem ben memnunum hem de kulübüm Mallorca" değerlendirmesinde bulundu.

Carlos neler dedi

İspanya Milli Takımı’nndan teknik direktörü olan Aragones ile transferine kadar Fenerbahçe hakkında tek kelime konuşmadığını dile getiren Güiza, şunları söyledi: "Luis ile ilk kez dün konuştuk. Telefon açarak tebrik etti ve çok memnun olduğunu söyledi. Beni hemen kadroda görmek istiyor ama ayın 12’sine kadar izinliyim. Fenerbahçe’den sadece Roberto Carlos’u tanıyorum. Son günlerde hemen hemen her gün telefonlaştık. Fenerbahçe ve İstanbul için olağanüstü şeyler söyledi."

"Kebaba bayılırım"

"Taraftarın 90 dakika oturmadan maçı izlediğini ve çok güzel atmosfer olduğunu anlattı. Yemekler de harikaymış. Ben zaten kebaba bayılırım. Yemek problem olmaz. İstanbul’a eşim, avukatım, menacerim ve belki babamla birlikte gideceğim. Fenerbahçe bana çok güzel ve büyük bir ev verdi.” Bu arada Fenerbahçe Kulübü’nden yapılan açıklamada, Mallorca’ya ödenen rakam konusunda yanlışlıklar olduğu belirtilerek, "Bonservis için ödediğimiz para 14 milyon Euro’dur" denildi.

Aragones uyardı

Teknik direktör Aragones, ısrarla istediği Güiza’nın takım içindeki dengeleri bozmaması için önlem aldı. Yanlış anlamaları da ortadan kaldırmak isteyen İspanyol hoca’nın, golcü oyuncuya bir mesaj gönderip, "Geçmişi unutup, gel. Benimle olan ilişkin, seni kolaya sürüklemesin. Profesyonelliğe yakışır şekilde davran. Dediklerimi yaparsan, burada ustalığa adım atabilirsin" dediği belirlendi.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 5:09 pm