ıllılı.ıl.lı...TSCTR.FORUM.ST ..ıl.lı.ıllılı

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ıllılı.ıl.lı...TSCTR.FORUM.ST ..ıl.lı.ıllılı

TURKISH SHARE CENTER 2009

5 posters

Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler

mguler_43
    mguler_43
    ACEMİ üyeACEMİ üye

Erkek
    <hr>uyarı seviyesi :
    Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler Right_bar_bleue

Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler Empty Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler

Mesaj tarafından mguler_43 Perş. Ağus. 07, 2008 3:26 pm

Aranıza Hoşbuldum Smile
    Forumunuz güzel olmuş. KahramanMaraş'a gitmek nasip olmadı ama forumunuzda bulunmak gayet güzel....

Tanışmak isteyen arkadaşlar msn i ekleyebilir. mguler_43 @ hotmail.com

Saygılar, Sevgiler
    Selametle
    ahmet
    ahmet
    KIDEMLİKIDEMLİ

<hr>uyarı seviyesi :
    Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler Right_bar_bleue

Kişi sayfası
    Başarı Puanı:
    Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler Img_left0/0Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler Empty_bar_bleue  (0/0)
    Seviye:
    Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler Img_left0/0Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler Empty_bar_bleue  (0/0)
    Güçlülük:

Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler Empty Geri: Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler

Mesaj tarafından ahmet Perş. Ağus. 07, 2008 3:53 pm

soyismin gibi hayatta hep gülesin muammer.bu arada ismin istanbul valisiyle aynı
    cumhur
    cumhur
    ADMİNİSTRATORADMİNİSTRATOR

Erkek
    Hangi şehirden : elbistan
    <hr>Rep Puanı : 10000
    <hr>Rep Seviyesi : Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler Wn2e6fzo0U
    <hr>Ruh Halim : Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler Doferi10
    <hr>Takımı : Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler Galatasaray
    <hr>uyarı seviyesi :

Kişi sayfası
    Başarı Puanı:
    Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler Img_left900/1000Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler Empty_bar_bleue  (900/1000)
    Seviye:
    Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler Img_left900/1000Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler Empty_bar_bleue  (900/1000)
    Güçlülük:
    Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler Img_left950/1000Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler Empty_bar_bleue  (950/1000)

Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler Empty Geri: Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler

Mesaj tarafından cumhur Perş. Ağus. 07, 2008 3:55 pm

aramıza hoşgeldin muammer güler
    betüş
    betüş
    SÜPER MODSÜPER MOD

Kadın
    Hangi şehirden : denizli
    İş/Hobiler : öğrenci
    <hr>Ruh Halim : Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler Kus10
    <hr>Takımı : Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler Galatasaray
    <hr>uyarı seviyesi :

Kişi sayfası
    Başarı Puanı:
    Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler Img_left50/100Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler Empty_bar_bleue  (50/100)
    Seviye:
    Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler Img_left50/100Selamlar Ben Kütahya'dan Muammer Güler Empty_bar_bleue  (50/100)
    Güçlülük:

Mesaj tarafından betüş Perş. Ağus. 21, 2008 1:36 pm

hoş geldin muammer
    tekno
    tekno
    ACEMİ üyeACEMİ üye

Erkek
    <hr>uyarı seviyesi :

Mesaj tarafından tekno C.tesi Ağus. 23, 2008 8:31 am

hoşgeldin muammer

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 4:07 pm